گروه معماری نیکی حدادی - خانه نما مرجع معرفی سازندگان معماران و مشاوره
گروه معماری نیکی حدادی

گروه معماری نیکی حدادی

صاحب امتیاز این گروه معماری مهندس نیکی حدادی معمار و طراح داخلی است که فعالیت حرفه ای خود را ۶ سال پیش آغاز نمود. مهندس حدادی مدرک ACS کاندا و  ICS انگلستان را در بخش طراحی و معماری اخذ نموده و در حال حاضر در گروه طراحی و معماری نیکی حدادی که خود آن را تاسیس نموده است، مشغول به فعالیت است.

زمینه فعالیت گروه معماری نیکی حدادی در حوزه طراحی، معماری و دکوراسیئن می باشد. این گروه ساختمانی در عرصه بین المللی نیز با نام NIKI & SAM مشغول به فعالیت می‌باشد. سبک تخصصی این گروه در حوزه معماری و طراحی به شیوه کلاسیک می‌باشد که کارهای بزرگ و خلاقانه ای همچون دیباجی ، فرمانیه و ارکید را در کارامه خود دارند.

فعالیت های گروه معماری نیکی حدادی

عمده فعالیت این گروه معماری و مهندس حدادی در حیطه بازسازی و طراحی داخلی و دکوراسیون، طراحی لابی و مشائات ساختمان های نوساز و ساختمان های فرسوده می‌باشد. گروه معماری نیکی حدادی علاوه بر طراحی و اجرای موارد اشاره شده، به ارائه مشاوره برای اصلاح و بهبود نقشه ها، دکوراسیون وطراحی داخلی می‌پردازد.

در پروژه های اجراشده این گروه و مخصوصا پروژه دیباجی سلیقه و توانایی معماران این گروه در طراحی و دکوراسیون داخلی به وضوح قابل مشاهده است. زیبایی فضای داخلی و دکوراسیون باعث می شود تا ساکنین حس بهتری را در فضای ساختمان تجربه کنند و ساختمان هر چه بیشتر جلوه های خود را نمایان نماید.

خلاصه مقاله
نام مقاله
گروه معماری نیکی حدادی
چکیده مقاله
صاحب امتیاز این گروه معماری مهندس نیکی حدادی معمار و طراح داخلی است که فعالیت حرفه ای خود را ۶ سال پیش آغاز نمود. مهندس حدادی مدرک ACS کاندا و ICS انگلستان را در بخش طراحی و معماری اخذ نموده و در حال حاضر در گروه طراحی و معماری نیکی حدادی که خود آن را تاسیس نموده است، مشغول به فعالیت است.
نویسنده