طرح های قدیمی - خانه نما مرجع معرفی سازندگان معماران و مشاوره
طرح های قدیمی

طرح های قدیمی

استفاده از طرح های قدیمی بسیار مرسوم است. بعضی از مردم دست به هر کاری می زنند تا با کمک مبلمان و رنگ های قدیمی و اصیل این طرح های قدیمی را روباره زنده کنند. در طرح های مدرن اشکال برجسته هندسی به کار رفته است. اما این طرح ها رنگ های لطیفی ندارند. در دهه ۱۹۵۰ رنگ ها بسیار تند بودند و در دهه ۱۹۶۰ از رنگ های روشن و اصلی و گل های هندسی استفاده می کردنمد.

در دهه ۱۹۶- رنگ ها کنی تیره و دلگیر شدند. در این دوران طرح های آشپزخانه های ساخته شده از چوب کاج و سنگ پانک و بهترین طرح های اسکاندیناوی استفاده می شد. اگر به طرح های قدیمی علاقه مندید ، به خوبی می دانید که باید به دنبال چیزی باشید و چگونه آنها را هماهنگ کنید ، اما بهتز است چندان تحت تاثیر طرح های قدیمی قرار نگیرید ، زیرا بعضی از آنها ساختگی اند.

از منابع گوناگون استفاده کنید /ف از رنگ ها و مواد و طرح هایی استفاده کنید که بیانگر خصوصیات یک دوره اند. با داشتن نمونه ای مناسب ، مثل میز زیبای دهه ی ۱۹۵۰ و گذاشتن ان کنار دیواری به رنگ صورتی آدامسی چیدمانی شبیه سبک دهه  ۱۹۵۰ ایجاد خواهید کرد.

طراحی هنری مدرن

سبز گرم و آرام ، بژ ، کرم و آبی روشن ، طرح مربع و دایره ، گوشه های گرد ، چوب بلوط براق و مات یا الیاف براق و متمایز مثل گردو ، کرم و فلز لوله ای شکل ، سطوح شیشه ای.

دهه ۱۹۵۰ :

رنگ های شیرین ، ملامین و پلاستیک ، مبلمان با پایه های گرد و کاسه های میوه ، طرح های انتزاعی برگرفته از طبیعت بر پایه علم ، طرح های انتزاعی بر گرفته از طبیعت یا بر پایه علم ، طرح کادیلاک ، کاناپه های استدیو.

دهه ۱۹۶۰ :

رنگ های اصلی ، طرح گل های هندسی ، اشکال ساده و بی آلایش ، پلاستیک های رنگ روشن ، قفسه های باز ، ناز بالشت یا تشکچه برای کف اتاق.

دهه ۱۹۷۰ :

طرح آشپزخانه فرانسوی ، بافت حصیری چوب پنبه ، فرش کرک دارد ، طرح اسکاندیناوی ، بوفه های بزرگ یا کوتاه

خلاصه مقاله
نام مقاله
طرح های قدیمی
چکیده مقاله
استفاده از طرح های قدیمی بسیار مرسوم است. بعضی از مردم دست به هر کاری می زنند تا با کمک مبلمان و رنگ های قدیمی و اصیل این طرح های قدیمی را روباره زنده کنند.
نویسنده
نام منتشر کننده
خانه نما
لوگو منتشر کننده