شرکت ساختمانی ایران اطلس کیش - خانه نما مرجع معرفی سازندگان معماران و مشاوره
شرکت ساختمانی ایران اطلس کیش

شرکت ساختمانی ایران اطلس کیش

شرکت ساختمانی ایران اطلس کیش در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغار نمود. این شرکت عمده فعالیت خود را در زمینه طراحی سازه ها، انجام خدمات تبلیغاتی و فروش پروژه های عظیم متمرکز نموده است.

شرکت ساختمانی ایران اطلس کیش با بهره گیری از فنون جدید و مدیریت سیستم های اطلاعاتی و مطالعه بازار و تجزیه و تحلیل آن مشاوره های فروش و کار فروش را قبل از طراحی آغاز می نماید و با بررسی نیازهای بازار نوع طرح و ساخت را مشخص می نماید تا ساختمان بعد از فروش به بهترین شکل ممکن به فروش برسد.

اطلس کیش علاوه بر فعالیت های نامبرده در نگهداری و تعمیرات ساختمان ها و مجتمع ها نیز فعالیت می نماید و تا به امروز مسئولیت حدود یک میلیون متر مربع ساختمان آماده برای فروش را عهده دار شده است.

دفتر مرکزی این شرکت در تهران، منطقه قیطریه، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی، پلاک ۳۴ قرار دارد.

زمینه های فعالیت شرکت ساختمانی ایران اطلس کیش

خدمات مشاوره ای شرکت ساختمانی ایران اطلس کیش:

این شرکت ساختمانی در زمینه فعالیت های مشاوره ای به ارائه مشاوره در زمینه استفاده بهینه از سیستم مهندسی فروش، استفاده از سیستم های به روز بازریابی داخلی و بین المللی، همکاری در انجام تبلیفات، شیوه های نوین مدیریتی و نگهدار و تعمیرات

خدمات اجرایی شرکت ساختمانی ایران اطلس کیش:

اجرا و پیاده سازی سیستم های مهندسی فروش، نگهداری و تعمیرات ساختمان های آماده برای فروش، طراحی پروژه های و سرمایه گذاری برای ساخت آنها، ارائه خدمات فنی مهندسی، تبلیغات پیشبردی برای فروش، بازاریابی فروش ملک، تجزیه و تحلیل بازار مسکن و ارائه طرح های متناسب با نیاز بازار

خلاصه مقاله
نام مقاله
شرکت ساختمانی ایران اطلس کیش
چکیده مقاله
شرکت ساختمانی ایران اطلس کیش در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغار نمود. این شرکت عمده فعالیت خود را در زمینه طراحی سازه ها، انجام خدمات تبلیغاتی و فروش پروژه های عظیم متمرکز نموده است و با بهره گیری از فنون جدید و مدیریت سیستم های اطلاعاتی و مطالعه بازار و تجزیه و تحلیل آن مشاوره های فروش و کار فروش را قبل از طراحی آغاز می نماید و با بررسی نیازهای بازار نوع طرح و ساخت را مشخص می نماید تا ساختمان بعد از فروش به بهترین شکل ممکن به فروش برسد.
نویسنده
نام منتشر کننده
خانه نما
لوگو منتشر کننده