ساختمان تجاری تفریحی صبا مال - خانه نما مرجع معرفی سازندگان معماران و مشاوره
ساختمان تجاری تفریحی صبا مال

ساختمان تجاری تفریحی صبا مال

ساختمان تجاری تفریحی صبا مال در منطقه یازدهم تهران احداث گردیده است. این پروژه در ضلع شرقی خیابان کارگر جنوبی قرار دارد.

این ساختمان به خاطر قرار گیری در بین دو ایستگاه مترو حر و دانشگاه امام علی (ع) و دسترسی مناسب به بزرگراه نواب ، خیابان امام خمینی ، خیابان کارگر و از همه مهمتر نزدیکی به بازار تهران در موقعیت نسبتا عالی برای یک ساختمان تجاری قرار دارد.

مشخصات ساختمان تجاری تفریحی صبا مال

این پروژه در زمینی به مساحت بالغ بر ۱۵ هزار متر مربع بنا نهاده شده است. این مجتمع دارای دوبخش مستطیل شکل متصل به هم است که قسمت بزرگتر آن در مجاورت خیابان کارگر جنوبی واقع شده است و قسمت کوچکتر در ضلع شمال غربی آن قرار دارد.

ساختمان تجاری تفریحی صبا مال دارای پارکینگ های طبقاتی ، واحد های تجاری متنوع ، شهربازی، مجموعه تفریحی، سالن ورزشی، رستوران های متنوع و سالن های اجتماعات است.

قسمت تجاری و مراکز خرید این مجتمع در طبقه همکف، طبقه اول و طبقه منفی یک قرار دارد تا خریداران و شهروندان دسترسی آسانتری داشته باشند.

شهربازی و رستوران ها و کافی شاپ های این ساختمان در طبقات بالاتر قرار دارند و طبقات منفی دو، منفی سه و منفی چهار به پارکینگ های این مجتمع اختصاص داده شده است.

طراحی زیبای نمای بیرونی و طراحی داخلی زیبا و دکوراسیون لوکس این پروژه خرید لذت بخشی را برای تمام افراد رقم می زند.

این مجتمع دارای امکانات و ساخت بی نظیری است که علاوه بر مقاومت بالا در برابر زلزله و سیستم اطفا حریق هوشمند، دارای امکانات بی نظیر رفاهی و خدماتی است.

نورگیر های زیبا و متعددی که در سرتاسر قسمت های ساختمان تجاری تفریحی صبا مال قرار دارد علاوه بر دوچندان نمودن زیبایی، منجر به استفاده هر آنچه بیشتر از نز خورشید ودرنهایت ثرفه جویی ببیشتر در مصرف بهینه برق دارد.

خلاصه مقاله
نام مقاله
ساختمان تجاری تفریحی صبا مال
چکیده مقاله
ساختمان تجاری تفریحی صبا مال در منطقه یازدهم تهران احداث گردیده است. این پروژه در ضلع شرقی خیابان کارگر جنوبی قرار دارد. این ساختمان به خاطر قرار گیری در بین دو ایستگاه مترو حر و دانشگاه امام علی (ع) و دسترسی مناسب به بزرگراه نواب ، خیابان امام خمینی ، خیابان کارگر و از همه مهمتر نزدیکی به بازار تهران در موقعیت نسبتا عالی برای یک ساختمان تجاری قرار دارد.
نویسنده
نام منتشر کننده
خانه نما
لوگو منتشر کننده