ساختمان تجاری ارگ تجریش - خانه نما مرجع معرفی سازندگان معماران و مشاوره
ساختمان تجاری ارگ تجریش

ساختمان تجاری ارگ تجریش

ساختمان تجاری ارگ تجریش یکی از زیباترین و با شکوه ترین ساختمان های تجاری شهر تهران است که با بررسی های علمی و تخصصی در یکی از بهترین قسمت های میدان قدس (تجریش) واقع گردیده است.

ساختمان تجاری ارگ تجریش دارای پنج طبقه تجاری به همراه پنج طبقه منفی با کاربری پارکینگ است. سازندگان این ساختمان بنا به نیاز مبرم به پارکینگ برای ساختمان های این منطقه مخصوصا ساختمان هایی با کاربری تجاری، فضای بسیار مناسبی را برای پارکینگ این ساختمان در نظر گرفته اند تا حدالمقدور مشکل پارک را برای کاربران و صاحبان این ساختمان به حداقل برسانند.

این بنا براساس استاندارهای جهانی و با توجه به آمار زلزله های بروکسل و سن پترزبورگ در برابر زلزله ای تا حدود هفت ریشتر مقاوم است. این امر با اسکلت فلزی که به صورت پیچ و مهره ای به هم متصل شده ان و سقف عرش فولادی که در آن در نظر گرفته شده است محقق گردیده است.

واحد های تجاری این مجتمع بر اساس نیاز های متنوع طراحی گردیده و متراژ های آن از ۱۰ متر مربع آغاز می شود و تا ۳۴۰ متر می رسد. علاوه بر واحدهای نام برده فروشگاه اختصصای با مساحت ۶۵۰ متر مربع فضای بسیار مناسبی را برای برترین برندها آماده کرده است.

مشخصات فنی ساختمان تجاری ارگ تجریش:

پوشش ضد حریق با مقاومت ۱۲۰ دقیقه آتش سوزی

دوازده هزار متر دیواره حائل

طراحی یکدست و یکپارچه

 امکانات و مشائات مشخصات فنی ساختمان تجاری ارگ تجریش:

فست فود و کافی شاپ

سیستم سرمایش و گرامیش چیلر

سیستم تهویه مناسب به همراه دو دستگاه هواساز و فن کویلر

سردخانه مجهز

سیزده آسانسور اسشیلیندر

چهار دستگاه آسانسور شیشه ای

آمفی تئاتر و سالن اجتماعات مجزا در طبقه منفی یک

کتابخانه مجهز

 

خلاصه مقاله
نام مقاله
ساختمان تجاری ارگ تجریش
چکیده مقاله
ساختمان تجاری ارگ تجریش یکی از زیباترین و با شکوه ترین ساختمان های تجاری شهر تهران است که با بررسی های علمی و تخصصی در یکی از بهترین قسمت های میدان قدس (تجریش) واقع گردیده است. ساختمان تجاری ارگ تجریش دارای پنج طبقه تجاری به همراه پنج طبقه منفی پارکینگ است.
نویسنده
نام منتشر کننده
خانه نما
لوگو منتشر کننده