ساختمان بام نیلوفر - خانه نما مرجع معرفی سازندگان معماران و مشاوره
ساختمان بام نیلوفر

ساختمان بام نیلوفر

ساختمان بام نیلوفر یکی از کارهای شرکت ساختمانی بام است که در منطقه فرمانیه  شهر تهران بنا گردیده است. این بنای زیبا و لوکس به لحاظ لوکیشن و موقعیت قرار گیری دارای موقعیت به نسبت خوبی است و یکی از ویژگی های مثبت آن دسترسی به خیابان فرمانیه و اتوبان های ارتش و امام علی و صدر است که از لحاظ دسترسی و آمد و شد در یکی از بهترین نقاط منطقه فرمانیه واقع شده است.

مشخصات ساختمان بام نیلوفر

پروژه بام نیلوفر در زمینی به مساحت نهصد متر مربع ساخته شده است. این پروژه دارای ۱۴ طبقه است که البته چهار طبقه آن منفی است. در هر یک از طبقات روی زمین این ساختمان( بجز همکف که شامل لابی است) یک واحد مسکونی طراحی شده است و در مجموع ۹ واحد مسکونی دارد. طبقات این ساختمان در حدود ۴۳۰ متر مربع هستند که هر کدام دارای اتاق خواب(مستر)، یک سوئیت برای پذیرایی از مهمان هادو آشپزخانه (آشپزخانه کثیف و آشپزخانه فرنیش)، غذا خوری، TV ROOM ، باربیکیو، تراس و … می باشد.

تمامی امکانات رفاهی و ورزشی و خدملاتی و پارکینگ این ساختمان در طبقات منفی قرار دارد و طبقه همکفدارای لابی مجللی است که با طراحی و دکوراسیون شیک و مبل های لوکسی که دارد نمای بسیار زیبایی برای ورودی این ساختمان مهیا ساخته است.

این پروژه علاوه بر امکاناتی که در طبقات منفی دارد در پشت بام نیز روف گاردن زیاد و مجللی دارد که از جمله زیباترین روف گاردن های شهر تهران محسوب می شود.

امکانات و مشائات ساختمان بام نیلوفر

آنتن مرکزی تلویزیون و ماهواره

سیستم خانه هوشمند BMS

مجموعه استخر و سونا

سالن سرگرمی

سالن بدن سازی با تجهیزات کامل

فواره و فضای سبز

سرمایش/گرمایش بوسیله چیلر

لاندری،

دو دستگاه آسانسور Kone

مانیتورینگ

سالن اجتماعات

لابی چند منظوره

باغ روی سقف

اینترنت

وسایل و تجهیزات کامل آشپزخانه

دوربین مدار بسته

حراست
 

خلاصه مقاله
نام مقاله
ساختمان بام نیلوفر
چکیده مقاله
ساختمان بام نیلوفر یکی از کارهای شرکت ساختمانی بام است که در منطقه فرمانیه شهر تهران بنا گردیده است. این ساختمان زیلا و لوکس به لحاظ لوکیشن و موقعیت قرار گیری دارای موقعیت به نسبت خوبی است و یکی از ویژگی های مثبت آن دسترسی به خیابان فرمانیه و اتوبان های ارتش و امام علی و صدر است که از لحاظ دسترسی و آمد و شد در یکی از بهترین نقاط منطقه فرمانیه واقع شده است.
نویسنده
نام منتشر کننده
خانه نما
لوگو منتشر کننده