راحت و خودمانی - خانه نما مرجع معرفی سازندگان معماران و مشاوره
راحت و خودمانی

راحت و خودمانی

با این که مردم بر این باورند که خانه محل زندگی است. اما اغلب به ظاهر آن اهمیت نمی دهند و بیشتر راحتی و آسایش در آن را می خواهند. کلبه ی تعمیر شده ی روستایی که زرق و برق و مصالح غیر ضروری ندارد نمونه ای از خانه ای به سبک راحت و خودمانی است. کف این خانه ها برهنه است. مبلمان و صندلی های راحتی بزرگ دارد و بهترین مکان برای استفاده از پارچه های کهنه کتان و کتان گلدار بی رنگ و پرداخت فرسوده و سطوح سخت و محکم است. لازم نیست که نگران گچ کاری نامناسب و رنگ بد آن باشید ، کافی است که آن را بتراشید و یک لایه رنگ جدید روی آن بزنید. کف های چوبی یا سنگ را بشویید و بگذارید همانطور باقی بمانند

در طرح های ترکیبی برگرفته از دهه های گذشته ، از مبلمان راحت و ساده ی دهه ۱۹۳۰ و ۱۹۴۰ استفاده شده است.

آثار فرسودگی اثاثیه ای که کمی خراب شده اند به خانه شما زیبایی می بخشد. این مدل رویکردی تازه را در انتخاب سبک خانه تان نشان می دهد. پس بهتر است دوباره نگاهی به وسایلتان بیندازید و به جای دور انداختن ، از آنها بهترین استفاده را بکنید. این اتاق نشیمن جدید ظاهر اتاق فرسوده و قدیمی را پنهان می کند و فقط با کمی نظافت و شست و شو و یا یک لایه رنگ نو جلوه ای تازه به خود می گیرد.

انسان های تنبل و گوشه گیر عاشق سیستم صوتی و تصویری خانگی بی نظیر ، کاناپه های بزرگ و نرم ، صندلی های راحت و گود ، تعداد فراوانی بالشت ، فضایی آرام و کتاب و مجله و روزنامه ی فراوان اند.

به صورت خلاصه می توند گفت برا ایجاد محیطی راحت و خودمانی می توان از نکات زیر استفاده کرد

کلبه جدید و امروزی : کتان کهنه و قدیمی ، کتان گلدار بی رنگ ، مبلمان روستایی رنگ شده ، کف چوبی یا سنگ برهنه

بهترین طرح قدیمی : مبلمان به سبک قدیم ، قفسه های رنگ شده ، میزهای لعابی یا فورمیکای عالی ، اثاثیه کاربردی و مناسب

افراد تنبل : کاناپه های بزرگ اضافی ، بالشت ها و رو اندازهایی که از پشم بافته شده اند ، تکشچه هایی در کف اتاق ، وسایل سرگرم کننده با کیفیت عالی

خلاصه مقاله
نام مقاله
راحت و خودمانی
چکیده مقاله
کلبه ی تعمیر شده ی روستایی که زرق و برق و مصالح غیر ضروری ندارد نمونه ای از خانه ای به سبک راحت و خودمانی است. کف این خانه ها برهنه است.
نویسنده
نام منتشر کننده
خانه نما
لوگو منتشر کننده