ساختمان تجاری-اداری بام برند سنتر - خانه نما مرجع معرفی سازندگان معماران و مشاوره
ساختمان بام برند سنتر

ساختمان تجاری-اداری بام برند سنتر

ساختمان تجاری-اداری بام برند سنتر که منحصر به فرد ترین مرکز خرید شمال شهر تهران است توسط گروه توسعه مهندسی بام طراحی و ساخته شده است. مهندس و معمار ارشد این پروژه مهندس فرزاد دلیری بودند.

این گروه با طراحی و ساخت این ساختمان در موقعیت مناسب چهار راه فرمانیه تهران توانست توانایی خود را در زمینه طراحی و ساخت، ساختمان هایی با کاربری تجاری جلوه گر سازد.

بام برند سنتر که با نمای لوکس و زیبا وطراحی داخلی شیک و دکوراسیونی منحصر بفرد پس از شروع بهره برداری همواره مورد توجه شهروندان تهرانی قرار گرفته و توانسته پاسخگوی درخواست های مصرف کنندگان باشد. این پروژه با توجه به مکان قرار گیری باید فضایی با شکوه و لوکس را در خود ایجاد می نمود تا بتواند همواره مورد توجه قرار گیرد.

مرکز تجاری-اداری بام برند سنتر در شانزده طبقه ساخته شده که مجموعا چهل و نه واحد را شامل می شود. اکثر طبقات پایینی این ساختمان شامل مراکز خرید و تجاری می شود و طبقات بالاتری به دفاتر اداری اختصاص داده شده است.

امکانات ساختمان بام برند سنتر

بام سنتر با ایجاد محیطی آرام و نشاط آور، آرامش خاطر شهروندان و خریداران را در هنگام گذراندن اوقات در این ساختمان، فراهم می آورد تا اوقات خوشی را در این مرکز تجاری سپری نمایند. از امکانات این پروژه می توان به سیستم خانه هوشمند BMS، نصب کامل تجهیزات الکترونیکی و نور پردازی ها، برق اضطراری تمام اتوماتیک، آسانسور Fujitec ، پله برقی، هواساز برای طبقات تجاری، عایق صوتی و حرارتی، دوربین مداربسته. آنتن مرکزی ماهواره و تلویزیون و زیرساخت شبکه اینترنت اشاره نمود.

خلاصه مقاله
نام مقاله
مرکز تجاری-اداری بام برند سنتر
چکیده مقاله
مرکز تجاری-اداری بام برند سنتر که منحصر به فرد ترین مرکز خرید شمال شهر تهران است توسط گروه توسعه مهندسی بام طراحی و ساخته شده است. مهندس و معمار ارشد این پروژه مهندس فرزاد دلیری بودند. این گروه با طراحی و ساخت این ساختمان در موقعیت مناسب چهار راه فرمانیه تهران توانست توانایی خود را در زمینه طراحی و ساخت، ساختمان هایی با کاربری تجاری جلوه گر سازد.
نویسنده
نام منتشر کننده
خانه نما
لوگو منتشر کننده